Bramy garażowe segmentowe

Brama Segmentowa Prime

PRIME nie tylko świetnie wygląda, ale również gwarantuje wysoki poziom komfortu oraz bezpieczeństwa, które jak zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Wszystkie zabezpieczenia opcjonalne dla innych modeli bram segmentowych (zabezpieczenie przeciążeniowe, hamulec bezpieczeństwa, fotokomórki), w bramie PRIME dostępne są jako wyposażenie standardowe, a dla podniesienia norm bezpieczeństwa rozbudowaliśmy je o system zabezpieczeń elementów konstrukcji i części mechanicznych. Są to stałe osłony prowadnic, ruchome osłony rolek, zintegrowana osłona wału i sprężyn, boczne osłony wału i sprężyn oraz elastyczne, wewnętrzne osłony miejsc łączenia paneli. inteligentna automatyka! Atutem bramy PRIME jest wyposażenie jej w napęd Dexxo PRO 3S RTS renomowanej firmy Somfy.

Brama garażowa - wysokie przetłoczenie, kolor orzech

Nowy wzór przetłoczeń wysokich zapewnia nowoczesny i atrakcyjny wygląd. Brama sprawdza się w wielu architektonicznych aranżacjach. Przetłoczenia wysokie są rownomiernie rozłożone gwarantując harmonijny i estetyczny wygląd, co sprawia że z łatwością dopasowują się do elewacji i stolarki okiennej. Dostępny w kolorach drewnopodobnych "złoty dąb" i "orzech".

Bramy garażowe segmentowe

Bramy segmentowe to nowoczesne bramy zaprojektowane i wykonane z myślą o wymagających użytkownikach. Nie zajmują miejsca przed budynkiem, dzięki czemu można zatrzymać pojazd na podjeździe bezpośrednio przed bramą.

Brama garażowa - bezprzetłoczeń, kolor machoń

Wygodną obsługę w każdych warunkach atmosferycznych zapewnia wyposażenie bramy w automatykę ze zdalnym sterowaniem. Niezależnie od aury, wygodnie i bezpiecznie wjedziesz do garażu. Bramę otworzysz jednym palcem. Klik - i jesteś w środku!

Brama garażowa segmentowa - kasetonowa, złoty dąb Bramy segmentowe występują w kolorach standardowych białym , brązo

Bramy segmentowe występują w kolorach standardowych białym , brązowym oraz specyjalna wersja bramy w kolorze złotego dębu, orzechu i machoniu, co podkreśli wyjątkowy charakter domów o tradycyjnej zabudowie.

Brama segmentowa- z przeszkleniem

Bramę segmentową można wyposażyć w drzwi przejściowe z samozamykaczem umożliwiające swobodną komunikację. Okienka lub aluminiowe segmenty przeszklone zapewniają stały dopływ światła z zewnątrz oraz pozwalają na kontrolowanie terenu przed bramą.

Bramy segmentowe- 100[mm] nadproża

W bramie zastosowano bezpieczny układ sprężyn naciągowych lub skrętnych (umieszczanych z przodu lub z tyłu prowadnic), dzięki czemu można zamontować brame segmentową w garażu gdzie mamy tylko 100[mm] nadproża.

  • Nagrody
  •  
  •  
  •