Kształtki

Kształtki kanalizacji zewnętrznej

Kształtki kanalizacji zewnętrznej wykonane z PVC o różnych średnicach i różnych kątach, jeśli chodzi o kolana i trójniki.

Kształtki kanalizacji wewnętrznej

Kształtki kanalizacji wewnętrznej. Wykonane z PVC. Różnych średnic i o różnych kątach jeśli chodzi o kolana lub trójniki.

Kształtki PE segmentowe

Kształtki PE segmentowe do spawania doczołowego z PE 80 i PE 100 różnych szeregach ciśnieniowych.Oferujemy kształtki segmentowe: łuki o kątach 15o, 30o, 45o, 60o, 75o, 90o w zakresie średnic 90 – 630 mm, trójniki równoprzelotowe 90o w zakresie średnic 90 – 400 mm, trójniki redukcyjne 90o w zakresie średnic 90 – 400 mm, trójniki równoprzelotowe 45° i 60° w zakresie 90 – 400 mm, trójniki kołnierzowe w zakresie średnic 90 – 400 mm;

Kształtki skrętne

Złączki ciśnieniowe, skręcane wykonane są z elementów produkowanych metodami wtryskowymi. Zastosowanie nowoczesnych linii technologicznych i możliwości kontrolowania parametrów surowca i wyrobów w trakcie procesu technologicznego, zapewnia uzyskanie produktu najwyższej jakości. Zastosowanie: Złączki ciśnieniowe z polipropylenu służą do łączenia rur polietylenowych stosowanych w instalacjach wodociągowych, jak też przy budowie sieci telekomunikacyjnych i rurociągów światłowodowych. Mają również rozległe przeznaczenie do łączenia rurociągów w dziedzinach rolniczych i przemysłowych. Przykład zastosowania instalacji polietylenowych: przemysł: instalacje osłonowe dla potrzeb telekomunikacji i linii światłowodowych, energetyki, automatyki, instalacje pneumatyczne, itp. budownictwo: przyłącza i sieci wodociągowe, instalacje wodne w budynkach mieszkalnych i innych obiektach, zasilanie basenów, fontann; instalacje doprowadzające i odprowadzające w oczyszczalniach ścieków, instalacje technologiczne, rolnictwo: systemy irygacyjne, m.in. zraszanie i nasączanie zarówno w szklarniach jak i w otwartym polu; budowa instalacji zbiorników wodnych. Zalety złączek skrętnych: Łatwość montażu - montaż bez narzędzi specjalistycznych (proste narzędzia do cięcia i fazowania rur), niezawodność i trwałość, mała masa (waga) elementów połączeń, nadzwyczaj długi okres eksploatacji, wysoka wytrzymałość mechaniczna, doskonały i prosty system uszczelniający.

Kształtki elektroporowe

Kształtki elektroporowe przeznaczone do stosowania przy budowie i remontach sieci gazowych i wodociągowych. Połączenie typu elektrooporowego to nowoczesna technologia pozwalająca na mocne, trwałe oraz bezpieczne połączenie rur polietylenowych PE80 i PE100 szeregu SDR17 i SDR11.Zgrzewanie można wykonać przy użyciu zgrzewarek o napięciu zgrzewania 39,5 V przy pomocy czytnika i kodu kreskowego naklejonego na kształtce lub wprowadzając parametry zgrzewania wytłoczone na kształtce w sposób manualny.

Kształtki wtryskowe

Kształtki wtruskowe Kształtki polietylenowe (kolana, trójniki, zaślepki, tuleje kołnierzowe, redukcje) służą do trwałego łączenia rur klasy PE80 i PE100 gazowych i wodnych metodą zgrzewania doczołowego

  • Nagrody
  •  
  •  
  •