Ogrodzenia posesyjne

Brama ogrodzeniowa przesuwna

Brama ogrodzeniowa przesuwna jest uniwersalnym rozwiązaniem zamknięcia wjazdu. Skrzydło bramy nie zajmuje miejsca w świetle wjazdu, przesuwa się po wewnętrznej stronie ogrodzenia. Jej atuty to: niezawodna praca w każdych warunkach, bezpieczne użytkowanie potwierdzone znakiem CE, zwarta budowa i estetyczny wygląd.

Brama ogrodzeniowa dwuskrzydłowa

Brama ogrodzeniowa dwuskrzydłowa to tradycyjne rozwiązanie w połączeniu z ciekawym wzornictwem i kolorystyką jest idealnym dopełnieniem ciekawej architektonicznej zabudowy. Luksusowy charakter każdej eleganckiej posesji nadaje zamknięcie jej Bramą Dwuskrzydłową.

Furtki ogrodzeniowe

Ładna furtka to wizytówka każdego domu, a wygodne użytkowanie zapewnia zastosowanie zamka z elektromagnesem. Zamek pozwala na otwarcie furtki bez konieczności używania klucza i wychodzenia z domu. Wyłącznik montowany jest w dowolnym miejscu w domu. Wychodząc na zewnątrz wystarczy wcisnąć przycisk zwalniając elektrozaczep, a po opuszczeniu posesji furtka zarygluje się automatycznie.

System ogrodzeń LUX

System LUX Niekonwencjonalne podejście w projektowaniu ogrodzeń, bogate wzornictwo i wyszukana forma. Takie ogrodzenie nadaje luksusowy charakter każdej eleganckiej posesji i podnosi jej prestiż. Świetnie nadaje się do ogrodzenia eskluzywnych wilii i rezydencji, obiektów zabytkowych i sakralnych, budynków i urzędów państwowych.

System ogrodzenia Styl

System Styl Nowoczesność ubrana w stylową formę. Orginalne wzornictwo, które nadaje niecodzienny, indywidualny charakter każdej posesji i subtelnie podkreśla jej wyjątkowy charakter. Bogata oferta kolorów standardowych i specyjalnych, w wymiarach typowych lub na zamówienie.

Sysestem ogrodzenia Classic

Sysestem Classic Klasyczna forma i kształat, prosta linia, a jednocześnie wiele możliwości. Te modelowe rozwiązania idealnie pasują do prostych form architektonicznychi nowoczesnej zabudowy.

Wzory bram oraz furtek LUX

System LUX, 16 wzorów z możliwością wykonania górnej krawędzi z zakończeniem na prosto, z łukiem wklęsłym lub wypukłym.

Wzory bram oraz furtek STYL

System STYL, 9 wzorów

Wzory bram oraz furtek CLASSIC

System CLASSIC, 9 wzorów

  • Nagrody
  •  
  •  
  •