Praca

Hurtownia materiałów instalacyjnych Rabplast z Rabki-Zdrój poszukuje kandydatów na stanowiska - Sprzedawca, Przedstawiciel Handlowy, Kierownik Sprzedaży na dziale instalacji wewnętrznych.

Zakres obowiązków - Przedstawiciel Handlowy, Kierownik Sprzedaży na dziale instalacji wewnętrznych.
  • Analizowanie możliwości rynkowych i identyfikowanie potencjalnych Klientów
  • Tworzenie specyfikacji technicznych
  • Negocjowanie warunków współpracy i jej realizacja zgodnie z przepisami prawa i przyjętymi w firmie standardami
  • Monitorowanie całego procesu obsługi klienta od przedstawienia oferty po dostarczenie towaru

Wymagania:
  • Znajomość branży instalacji wodno-kanalizacyjnych lub budowlanej .
  • Doświadczenie w handlu .
  • Prawo jazdy.
  • Preferowane wykształcenie co najmniej średnie handlowe lub budowlane

Zakres obowiązków - Sprzedawca
  • zamawianie towaru
  • przyjmowanie i rozładunek towaru
  • przygotowanie i kompletacja towaru wg. zamówień
  • dbanie o porządek w magazynie i biurze
  • fakturowanie
  • obsługa klientów
  • sprzedaż towarów i materiałów
  • obsługa kasy

Wymagania:
  • WARUNEK KONIECZNY - doświadczenie handlowe w sprzedaży materiałów do kanalizacji wewnętrznej.
  • umiejętność budowania relacji z klientem
  • komunikatywność
  • szybkość nawiązywania nowych kontaktów
  • samoorganizacja i kreatywność
  • prawo jazdy kat. B
  • wysoka kultura osobista

Oferujemy:
  • pełny etat 1/1
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • możliwość szkoleń i doskonalenia zawodowego.

Pierwsza umowa o prace na okres próbny (3 miesiące) po tym okresie jeżeli kandydat będzie spełniał oczekiwania Pracodawcy, zostanie podpisana umowa o prace na czas nieokreślony

Wynagrodzenie:
pensja zasadnicza do uzgodnienia

Obszar działalności:
  • Przedstawiciel Handlowy - Wschodnia Małopolska
  • Sprzedawca i Kierownik Sprzedaży - Skawa k/Rabki

Aplikacje

CV wraz ze zdjęciem proszę przesyłać na adres pw@rabplast.pl, faksem 18 26 86 187 lub na adres: Rabplast ,ul. Poniatowskiego 272, 34-700 Rabka Zdrój

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)"
  • Nagrody