Rury wodociągowe

Rury do instalacji sieci kanalizacji ciśnieniowej PE

Rury do instalacji sieci kanalizacji ciśnieniowej Rury polietylenowe do wody Polietylenowe rury ciśnieniowe są przeznaczone do sieci wodociągowych i instalacji wody zimnej. Rury są wykonywane wg typoszeregów SDR 26, SDR 17,6, SDR 17, SDR 13,6 i SDR 11 z polietylenu klasy PE 80 i PE 100. Średnice zewnętrzne obejmują zakres od 25 do 500 mm. Wszystkie oferowane przez nas rury do wody posiadają niezbędne dopuszczenia i atesty.

Rury wodociągowe PVC

Rury wodociągowe PVC Rury z nieplastyfikowanego polichlorku winylu (PVC-U) produkowane są z mieszanek, w skład których wchodzą suspensyjny PVC, stabilizatory i wypełniacze. Rury dostępne są w zakresie średnic 90 - 400mm, w klasie ciśnienia roboczego od PN 6 do PN12,5.

Rury warstwowe PE/PP Tytan

Rury warstwowe PE/PP Tytan ścianka rur zbudowana jest dwóch różnych warstw. Węwnętrzna wykonana jest z polietyleny o podwyższonej odporności na propagację pęknięć, natomiast zewnętrzna warstwa wykonana jest z polipropylenu .Przeznaczenie do budowy i renowacji i wymiany metodami bez wykopowymi rurociągów, wodociągowych , przemysłowych, kanalizacji ciśnieniowej ,podciśnieniowej i grawitacyjnej. Dostępne są w dwóch rodzajów szeregów i ciśnień SDR17 (PN10) i SDR 11(PN16) zakres od FI 63 do FI 450.

  • Nagrody
  •  
  •  
  •