Automatyka

Automatyka Somfy

Oferujemy szeroki wachlarz napędów do markiz, osłon rolet, żaluzji, zasłon, ekranów projekcyjnych, zarówno do nowych budynków, rozbudowy instniejących instalacji lub projektów renowacyjnych. Każdy napęd jest zaprojektowany specjalnie dla obsługiwanego sprzętu. Dla przykładu: - napędy do markiz działają płynnie tak, aby nie uszkodzić tkaniny, - napędy do rolet zatrzymują się automatycznie po napotkaniu przeszkody lub zamarznięciu, - napędy do drzwi garażowych są wyposażone w zapasowy akumulator umożliwiający pracę w przypadku awarii prądu, - napędy do bram wjazdowych umożliwiają jej zamykanie na stałe, - napędy do zasłon wewnętrznych charakteryzują się wysokim poziomem cichej pracy, - napędy do żaluzji mogą być również obsługiwane ręcznie tak, aby zasłony nie uległy uszkodzeniu podczas ich przesuwania Sterowniki - służą do podnoszenia, opuszczania, zamykania różnych urządzeń w domu i biurze. - Sterowniki naścienne, instalowane standardowo w pobliżu napędów i sterowane zdalnie - drogą radiową lub elektrycznie – drogą kablową. - Sterowniki zdalne, umożliwiają zdalne sterowanie za pomocą zestawu przenośnego, z każdego miejsca w domu. Systemy automatyczne, umożliwiają planowanie lub przekazywanie poleceń otwierania lub zamykania w Twoim domu. Funkcja programowania, zapewnia automatyczną pracę napędu: użytkownik nie musi robić niczego – żaluzje będą się otwierały i zamykały się o zaprogramowanej porze dnia; funkcja "twighlight" służy do automatycznego opuszczania rolet po zapadnięciu zmroku. Przekazywanie poleceń przez czujniki: - czujnik wiatrowy zabezpieczy Twoją markizę przed rozerwaniem. - czujnik słoneczny opuści Twoje wewnętrzne zasłony lub ustawi położenie lameli żaluzji tak, aby utrzymać chłód w domu w porze letniej, itp...

Automatyka BFT

Projektowana na indywidualne potrzeby automatyka do bram przesuwnych funkcjonuje niezależnie od warunków atmosferycznych. Testy kontrolne przeprowadzane przez BFT, w całości oparte na praktyce, zapewniają maksymalną niezawodność. Centrale sterujące BFT - nowoczesne, bezpieczne i funkcjonalne. Modele wyposażone w wyświetlacz LCD umożliwiają bardzo precyzyjne ustawianie wszystkich parametrów pracy np. osobne ustawienia siły na otwieranie i na zamykanie. Łatwa do zamontowania automatyka BFT przeznaczona do bram skrzydłowych zapewnia maksymalne bezpieczeństwo i wygodę użytkowania. Niezwkła rozmaitość możliwości zastosowania sprawia, że idealnie nadaje się ona również do obiektów prestiżowych. Siłowniki hydrauliczne to propozycja BFT, skierowana do posiadaczy dużych, ciężkich i intensywnie użytkowanych bram skrzydłowych. Są to rozwiązania niezawodne i sprawdzające się w każdych warunkach. Siłowniki do bram garażowych BFT to bogata oferta i niezawodne rozwiązania. Od napędów do bram rezydencyjnych po rozwiązania przemysłowe. Szeroka gama akcesoriów umożliwia wykonanie szybkiej i łatwej instalacji.

Automatyka Sommer

Firma SOMMER Antriebe und Funk, której jesteśmy przedstawicielem, jest jednym z czołowych producentów napędów do bram garażowych, wjazdowych skrzydłowych i przesuwnych, przemysłowych, szlabanów oraz systemów sterowania radiowego. Została założona w 1980 roku w Niemczech i od samego początku jej produkty słyną z wysokiej jakości oraz niezawodności. W 2000 roku powstało przedstawicielstwo w Polsce, które przez wyspecjalizowaną sieć dealerską dystrybuuje produkty firmy SOMMER na terenie całego kraju. Produkty firmy SOMMER znane są na całym świecie. Wielu uznanych producentów bram garażowych czy wjazdowych stosuje je w celu zapewnienia najwyższego komfortu użytkowania swoim klientom. Przekonała ich do tego wyjątkowo wysoka jakość oraz wytrzymałość napędów Made in Germany.

Automatyka Came

Dzięki gamie siłowników do bram skrzydłowych, przesuwnych i garażowych firmy Came wszelkie pomysły dotyczące domowego komfortu urzeczywistnią się w sposób automatyczny. Wszystkie czynności staną się prostsze, spontaniczne, natychmiastowe, a ich sterowanie odbywać się będzie w warunkach maksymalnej kontroli i bezpieczeństwa. Zapomnijcie o uciążliwym wychodzeniu z samochodu, zapomnijcie o deszczu i zimnie, o męczącym otwieraniu często nielekkich skrzydeł bramy.

Automatyka Tousek

Produkty Tousek, za sprawą ich zaawansowanej techniki i ich standardom jakości, są używane na całym świecie i wysoko cenione. Wyjątkowa długowieczność i najnowocześniejsza elektronika są najważniejszymi cechami naszych produktów. Jakość jest dla nas czymś więcej niż dokładnością w zachowywaniu wymiarów i funkcjonalnością. Ciągłe analizy i kontrole przy zakupie elementów i sprzedaży gotowych produktów są elementami strategicznymi naszej kontroli jakości. Jesteśmy innowacyjnym producentem, który stawia przede wszystkim na jakość. Krótkie i szybkie kanały komunikacyjne pomiędzy działem konstrukcji a obsługą klienta zapewniają w przedsiębiorstwie tousek ciagłe i szybkie dopasowywanie się do potrzeb rynku. Badania, konstrukcja, budowa prototypów, testy, produkcja i kontrola jakości znajdują się wszystkie w naszym własnym zakładzie i zapewniają w ten sposób stały, wysoki poziom produkcji.

Automatyka do bram przesuwnych

W bramach przesuwnych firmy WIŚNIOWSKI urządzenia sterujące umieszczone są w słupie bramy. Automat zasilany jest napięciem 24V, posiada funkcję powolnego startu i zatrzymania. W praktyce oznacza to płynną i cichą pracę bramy, sprawne otwieranie i zamykanie bez niepotrzebnych szarpnięć. W skład automatu wchodzą: napęd, centrala sterująca, dwa nadajniki zdalnego sterowania z kodem zmiennym, lampa sygnalizująca ruch skrzydła. W naszej ofercie mamy także automaty (montowane na zewnątrz bram) o ciężarze bramy od 200kg do 3500kg, w komplecie: siłownik samohamowny z wbudowaną centralą sterującą, silnik 230V, radioodbiornik z kodem dynamicznie zmiennym, 1 pilot dwukanałowy z kodem dynamicznie zmiennym lub 2 piloty

Automatyka do bram skrzydłowych

Siłowniki elektromechaniczne umieszczone na słupie i skrzydłach bramy. Automat montowany jest na specjalnych poprzeczkach, mogą być stosowane od 1,8m do 5m długości skrzydła bramy, z możliwością szerokiej rozbudowy urzadzenia sterującego. W jego skład wchodzą: dwa siłowniki, centrala sterująca, jeden nadajnik zdalnego sterowania z kodem zmiennym. W przypadku braku zasilania głównego, bramę można z łatwością otworzyć ręcznie rozblokowując siłownik: jeden - aby otworzyć tylko jedno skrzydło lub dwa - aby otworzyć dwoje skrzydeł lub stosując zasilacz awaryjny. Urządzenie może współpracować z fotokomórkami, lampą itp.

Automatyka do bram garażowych

Automaty do bram garażowych segmentowych i uchylnych, z napędem poruszającym się po szynie z listwą zębatą, z paskiem zbrojonym lub prowadzenie łańcuchowe, zasilany napięciem 24V lub 230V, z regulacją mocy, z funkcją łagodnego startu i zatrzymania (dla bram segmentowych) oraz automatycznego zamknięcia. Regulacja mocy to możliwość ustawienia optymalnej siły, potrzebnej do uruchomienia bramy. W przypadku natrafienia na opór podczas zamykania bramy automat zatrzymuje się i wraca do pozycji otwartej. Automat dobierany jest w zależności od powierzchni bramy. W skład automatu wchodzą: siłownik, centrala sterująca, 1 pilot dwukanałowy z kodem dynamicznie zmiennym FLO2R lub 2 piloty dwukanałowe z kodem dynamicznie zmiennym SM2, lampa sygnalizacyjna. Nadajniki (piloty) dwukanałowe - tzn. jednym nadajnikiem można otworzyć dwie bramy, np. bramę wjazdową i garażową. Można również zamówić nadajnik czterokanałowy.

Akcesoria

Nadajniki (piloty) dwu i czterokanałowe, - Fotokomórki zewnętrzne, zasięg do 30m Bf; Mof/Mofo; Mofb/Mofob; Ft210; - Kolumny pod fotokomórki, kontrola dostępu i zamki kluczykowe, - Lampy sygnalizacyjne, - Zamek kodowy, bezprzewodowy, wersja, - Sterowanie automatyką za pomocą kart zbliżeniowych oraz klawiatury kodowej, - Rozblokowanie z zewnątrz (opcja bram garażowych), - odbiorniki radiowe przekierowujące, - Zasilacze awaryjne.

  • Nagrody
  •  
  •  
  •