Zapory drogowe

Zapory drogowe

Zapora teleskopowa wykonana w całości z tworzywa sztucznego z jednej strony wyklejona symbolem U-3 z drugiej symbolem U-20 .Konstukcja zapory umożliwia dostosowanie szerokości zapory do potrzeb zabezpieczenia miejscaprowadzenia robót.

Zapora drogowa U-20a

Zapora drogowa U-20a 1800mm z stelażem i statywem. Znaki wykonane są z wysokiej jakości mikropryzmatycznej folii odblaskowej Reflexite. Przeznaczone są do tymczasowego oznakowania prac na drodze oraz wypadków, kolizji czy uszkodzeń pojazdu, a ich największym walorem są: szybki montaż i demontaż, oraz niewielkie gabaryty po złożeniu co znacznie ułatwia transport. Konstrukcja z kształtowników stalowych, cynkowanych i lakierowanych proszkowo, o przekroju kwadratowym z zamontowanymi blokadami, uniemożliwiającymi samoczynne złożenie. Na nóżkach konstrukcji można zamontować dodatkowe znaki drogowe typu A,B,C,D, stosując do tego celu specjalne stelaże wykonane z włókna szklanego.

Bariera składana nożycowa

Bariera składana nożycowa prosta Wysokość 1 m. Rozciągana do 3 m. Wykonane ze stali. Lakierowanie w kolorze biało czerwonym.

  • Nagrody
  •  
  •  
  •